Kto sme

Sme moderná autoškola

  • Flexibilná s individuálnym prístupom ku žiakom
  • Ponúkame nový vozový park s vozidlami AUDI A3
  • Sídlo autoškoly je ľahko dostupné verejnou dopravou
  • Bezpečnosť je na prvom mieste

 

Teoretická príprava pod jednou strechou, moderne vybavená učebňa, nový vozový park a skúsení inštruktori – Vaša záruka spokojnosti

Termíny kurzov sa snažíme prispôsobiť potrebám žiakov. Dajte nám preto vedieť Vaše preferencie a spolu nájdeme také riešenie, ktoré Vám bude vyhovovať.

 

Zakladatelia autoškoly Elite sa v odvetví pohybujú už od roku 2013. Naša autoškola vznikla s vizionárskou predstavou poskytovať vysoko kvalitne a profesionálne výučbu vodičských zručností. Od našich začkatkov až do súčasnosti si zachovala pevný záväzok kvality a bezpečnosti, čo je odrazom ich dlhoročných skúseností a odhodlania ponúkať študentom najlepšie možné školiace prostredie. Autoškola Elite si veľmi váži svojich študentov a uisťuje ich, že ich cesta k získaniu vodičského oprávnenia bude plynulá a podporovaná osobným prístupom a pozornosťou k ich jedinečným potrebám.

Súčasťou tímu autoškoly sú viacerí profesionálni inštruktori, ktorí majú bohaté skúsenosti v oblasti vodičského vzdelávania. Títo inštruktori sú nielen skúsenými vodičmi, ale sú aj pedagogicky zdatní, pripravení prispôsobiť svoj prístup a metódy výučby podľa študentských schopností a potrieb. S ich pomocou študenti nadobudnú nielen potrebné zručnosti a vedomosti na cestách, ale aj sebavedomie, ktoré je nevyhnutné pre bezpečné a zodpovedné vedenie vozidla.

Základným vozovým parkom autoškoly sú autá značky Audi, čo je zárukou kvality, spoľahlivosti a pohodlia počas výučby. Autoškola Elite však nemá v úmysle spokojne zotrvať na tomto bode. Naopak, s odhodlaním a ambíciou pozerať sa do budúcnosti, plánuje rozšíriť svoj vozový park o viacero luxusných modelov, aby študentom poskytla ešte viac možností a zážitkov pri ich výučbe. Týmto spôsobom chce autoškola Elite obohatiť výučbové skúsenosti svojich študentov a prispieť k tomu, aby sa z nich stali nielen bezpeční a zodpovední vodiči, ale aby aj získali radosť a záľubu z jazdy za volantom.

Celkovo je autoškola Elite inštitúciou, ktorá sa vyznačuje neustálym úsilím poskytnúť špičkovú výučbu vodičských zručností a zároveň sa významne zaujíma o svojich študentov. Ich zámerom je viesť ich k úspešnému získaniu vodičského oprávnenia a pripraviť ich na zodpovedné účinkovanie v premávke. Vďaka ich osobnému prístupu a dedikácii sa autoškola Elite stala preferovanou voľbou medzi študentmi a ich dobrá povesť sa šíri aj mimo hraníc autoškoly.